O nas
Centrum Tańca WYPYCH to unikatowa szkoła tańca. Naszą dewizą jest JAKOŚĆ. Stworzone warunki - sala o powierzchni 170m2 wyposażona w lustra, drążki baletowe, nagłośnienie i profesjonalną dębową podłogę na legarach eliminującą ryzyko kontuzji, kawiarnia, w której przy filiżance aromatycznej, włoskiej kawy możecie oglądać filmy z pokazami najlepszych światowych tancerzy, to atuty nie do przecenienia... Wszystko to tworzymy specjalnie dla Was, byście czuli się komfortowo i wyjątkowo.

Centrum Tańca WYPYCH to jedyne miejsce w Kaliszu, które oferuje wszystkie poziomy nauczania - od podstaw, do poziomu mistrzowskiego, czego potwierdzeniem są liczne tytuły naszych uczniów: Mistrzostwo Wielkopolski i wielokrotne ViceMistrzostwo Polski w t.towarzyskim oraz Mistrzostwo Polski naszej grupy hip-hopowej! Wyniki naszych wychowanków na turniejach tańca sytuują nas wśród najlepszych. To zobowiązuje, dlatego wciąż podnosimy umiejętności naszej kadry i w nadchodzącym sezonie poszerzamy ją o nowych, fantastycznych instruktorów. To dla Was nowych inspiracji i trendów poszukujemy na całym świecie.

W naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie-również dorośli swoją taneczną pasję mogą rozwijać w stopniu podstawowym i zaawansowanym w kilku grupach hobbystycznych - t.towarzyskiego i gorącej latynoskiej salsy.

W nowym sezonie swą ofertę poszerzamy o orientalny taniec brzucha i zajęcia solo dla pań. Taniec solo dla pań w swoim założeniu ma być przyjemną alternatywą dla fitnessu, zawierać będzie elementy latino, disco i baletu, co w połączeniu z doskonałą muzyką zapewni również utratę wielu zbędnych kalorii.

Ważną częścią naszej działalności jest projekt „Centrum Tańca WYPYCH do ślubu", który obejmuje naukę choreografii, dobór muzyki do pierwszego tańca, pokazy taneczne najlepszych par, sprzedaż obuwia tanecznego oraz wynajem pięknej i komfortowej limuzyny.

SZUKASZ PASJI - ZNAJDZIESZ JĄ U NAS !

Zapraszamy do świata tańca.


Ewelina, Maciej Wypych

 

Wyróżnienia

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych artykułów prasowych opisujących sukcesy naszej szkoły i jej uczniów.

 

Content