Wydarzenia
KASIA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL W CENTRUM TAŃCA WYPYCH. TURNIEJ TAŃCA KALISIA 2006
2006-06-17
Turniej KALISIA 2006 już za nami. Zmęczeni, ale usatysfakcjonowani możemy przystąpić do krótkiej analizy tego artystycznego wydarzenia przygotowanego przez naszą szkołę. W turnieju rywalizowało ponad 100 par tanecznych reprezentujących 36 klub&
Najsilniej reprezentowaną była ekipa tancerzy Centrum Tańca Wypych, a jej pary uplasowały się na wielu finałowych pozycjach. Dwie z nich - Maciej Kłobucki z Milena Cieślak oraz Bartek Kempiński z Dominiką Jasik stanęły na najwyższym podium w swoich kategoriach wiekowych. Puchar Prezydenta Miast Kalisza p. Janusza Pęcherza powędrował do Łodzi i Poznania przyznany najlepszym parom klasy A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Hala OSRiR - współorganizatora imprezy wypełniona po brzegi żywiołowo oklaskiwała popisy sportowych tancerzy, pokazy dzieci i dorosłych hobbystów przygotowane przez Centrum Tańca Wypych. Punktem kulminacyjnym turnieju były oczywiście 3 pokazy w wykonaniu gwiazd - Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy zostali wspaniale przyjęci przez kaliską publiczność i zdecydowali się spędzić z nią więcej czasu udzielając po imprezie wielu wywiadów, rozdając autografy i fotografując się ze wszystkimi chętnymi w naszej szkole.

Cieszymy się, że przy współudziale Urzędu Miejskiego w Kaliszu, OSRiRu oraz przychylności Prezydenta Miasta Kalisza turniej mógł wzbogacić tegoroczny kalendarz imprez obchodów Dni Kalisza.